SZKOLENIA STACJONARNE

POZNAJMY SIĘ

Cześć,
nazywam się Urszula Pałka

Jestem stylistką rzęs z 12. letnim stażem, która od 8. lat dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami na szkoleniach.

Moja przygoda z przedłużaniem rzęs była pewnie taka, jak niejednej z Was- tanie szkolenie, mnóstwo popełnianych błędów, rzucanie i kończenie z tym przynajmniej raz w miesiącu, obolały kręgosłup, kolana, oczy…

Chęć rozwoju, cierpliwość, odpowiedni ludzie na mojej drodze oraz determinacja doprowadziły mnie do tego, że pokochałam aplikację rzęs, uwielbiam swoją pracę,
a jeszcze bardziej uwielbiam dzielić się wiedzą. I dlatego powstało to miejsce.

Lashlearning.pl, czyli ,,Wiedza bez wychodzenia z domu” to moje nowe dzieło, które w każdej wolnej chwili staram się dla Ciebie dopieszczać
i rozbudowywać. Chcę pomóc Ci w ważnych kwestiach związanych ze stylizacją rzęs.
Pamiętaj, że moje doszkolenia i wykłady nie zastąpią Ci szkoleń stacjonarnych. Lashlearnig.pl to miejsce gdzie możesz z kanapy w swoim domu poszerzać
i uzupełniać wiedzę. Obiecuję Ci, że to będzie Twoja kopalnia wiedzy.

Lashlearning Urszula Pałka

DLA KOGO SĄ MOJE SZKOLENIA?

Kurs stylizacji rzęs może ukończyć każdy.
To piękny zawód, w którym jest naprawdę mało ograniczeń!
Nieważne czy zajmujesz się już rzęsami, czy masz coś wspólnego z kosmetyką, czy w tej chwili robisz coś zupełnie innego.
Nie myśl też, że musisz mieć niebywałą cierpliwość czy manualne ręce- uwierz mi!
11 lat temu nigdy bym nie pomyślała, że odnajdę się w tym świecie i będę czerpać z niego tyle radości.
Moje programy szkoleniowe trafiają do każdej grupy i są dobierane według doświadczenia oraz preferencji zainteresowanego.

10 POWODÓW

DLACZEGO WŁAŚNIE JA I MOJE SZKOLENIA

DOŚWIADCZENIE

Korzystając z moich szkoleń, korzystasz z mojego 12. letniego doświadczenia w tej branży. Od prawie 8. lat jestem Instruktorem stylizacji rzęs. Przeszkoliłam kilkuset kursantów z Polski i zzagranicy. Wiem jak przekazywać wiedzę by skutecznie nauczyć Cię stylizacji rzęs.

CIĄGŁY ROZWÓJ

Odbyłam kilkadziesiąt szkoleń z zakresu stylizacji rzęs, prowadzenia szkoleń, wystąpień publicznych czy social media. W czasach gdy możliwości nauki online są przeogromne, korzystam z tego by być na bieżąco i móc dzielić się zdobytą wiedzą z moimi kursantami. Nie prowadzę szkoleń schematami ułożonymi 7 lat temu gdy zaczynałam. Moje programy szkoleniowe idą z tzw. ,,duchem czasu”.

PASJA

Jestem osobą, która uwielbia to co robi. Może to banalne, ale odbyłam już wiele szkoleń. Wiem jaka jest różnica między szkoleniem u osoby, która to lubi, a u osoby, która musi.

PROGRAMY SZKOLENIOWE

Każdy mój kurs jest przemyślany i stworzony tak, abym bez pośpiechu mogła przekazać Ci potrzebną wiedzę. Wiedza oraz czas przeznaczony na praktykę, dostosowany jest do poziomu zaawansowania moich kursantów.

POMOCE I MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Na każdym szkoleniu otrzymasz skrypt, który ułatwi Tobie przyswojenie wiedzy. Nie jestem Instuktorem pod żadną marką, dlatego polecam tylko produkty rzeczywiście sprawdzone i godne uwagi. Na szkoleniu masz ich do wypróbowania całe mnóstwo ! Dodatkowo każda osoba, która ukończy mój kurs ma 100 zł zniżki na kolejne szkolenia oraz stały rabat na produkty do rzęs na stronie www.bellalash.pl

100% MOJEJ UWAGI

Włos mi się czasem jeży na głowie gdy słyszę, że Instruktorka w trakcie szkolenia poszła np. malować włosy do fryzjera obok. Tak, to naprawdę się dzieje. Nieważne czy za szkolenie płacisz 300 zł czy 3000 zł. Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, bo to są Twoje pieniądze. Ja je szanuję, wiem ile czasem musisz poświęcić aby zainwestować w swój rozwój, dlatego u mnie otrzymasz 100% uwagi na szkoleniu.

CERTYFIKAT

Jako uczestnik szkolenia otrzymujesz pięknie zaprojektowany i elegancki certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy i umiejętności. Każdy jest nieco inny więc można uzbierać piękną i wartościową kolekcję.

OPINIE KURSANTÓW

Wiele moich kursantów wraca do mnie na kolejne szkolenia. W mojej bazie są nawet osoby, które odbyły u mnie każde możliwe szkolenie, niektóre jadąc przez całą Polskę ! To dla mnie ogromy komplement.

PEŁNE WSPARCIE PO SZKOLENIU

Nie jesteś moją kursantką tylko w dniu szkolenia. Dla mnie jesteś ,,moja”/ ,,mój” na zawsze. Nieważne czy ukończyłaś szkolenie wczoraj czy 6 lat temu. Zawsze możesz zadać mi pytanie i masz 100% gwarancji, że odpowiem i postaram Ci się pomóc. Dodatkowo stworzyłam swoją grupę na Facebook’u by być bliżej moich kursantek. Wrzucam tam różne informacje oraz prowadzę darmowe live’y tylko dla nich !

ATRAKCYJNE FINANSOWANIE

Moje szkolenia znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych co oznacza, że jeżeli masz własną działalność bądź jesteś zatrudniona w małej firmie- możesz ubiegać się o zwrot 80% kosztów szkolenia ! Moja firma jest wpisana również w Rejestr Instytucji Szkoleniowych, co oznacza, że możesz starać się o 100% dofinansowanie z Urzędu Pracy czy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Opinie uczestniczek szkoleń stacjonarnych

W CZYM CI POMOGĘ?

PROGRAMY SZKOLENIOWE

DLA KOGO JEST SZKOLENIE
Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce się nauczyć przedłużania rzęs, dla osób chcących poszerzyć zakres wykonywanych przez siebie usług, dla każdego, kto nie miał jeszcze doświadczenia w wykonywaniu tego zabiegu. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń.
Przed szkoleniem warto jednak sprawdzić wzrok, który jest kluczowy przy przedłużaniu rzęs.

CEL SZKOLENIA
Celem szkolenia jest opanowanie podstawowej metody przedłużania rzęs, czyli metody 1 do 1. Stylista rzęs nie jest zawodem kwalifikowanym w polskim prawie, natomiast wymaga przejścia odpowiednich szkoleń oraz zdobycie certyfikatów.
Szkolenie podstawowe jest najważniejszym etapem nauki stylizacji rzęs, ponieważ zdobywa się tutaj fundamentalną wiedzę i umiejętności by w przyszłości rozwijać się w tej dziedzinie.

Uczestnik dowie się o: budowie rzęsy oraz fazach wzrostu rzęsy, prawidłowym przyklejaniu rzęs, przeciwskazaniach do zabiegu, zasadach bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, produktach potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składzie, prawidłowej stylizacji rzęs, wykonaniu aplikacji rzęs krok po kroku, nieprawidłowym trzymaniu się aplikacji, doborze długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych, stworzeniu kuferka stylisty.

Uczestnik będzie potrafił: przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasować odpowiednie rzęsy do danej klientki, dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzić sobie w przypadku alergii, modelowanie oka.

Uczestnik będzie potrafił pracować z klientem, doradzić odpowiednie modelowanie oka oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE

8.00- 10:30 Teoria CZ. I

– budowa rzęsy

– fazy wzrostu rzęs

– przeciwwskazania do zabiegu

– materiały potrzebne do zabiegu

– BHP w trakcie zabiegu

– skład produktów używanych w stylizacji rzęs

10:45- 12:30 Teoria CZ. II

– prawidłowa stylizacja rzęs- jakich zasad należy się trzymać

– jak prawidłowo przykleić rzęsę sztuczną

– aplikacja krok po kroku

– dobór długości i skrętów do oka i rzęs naturalnych klientki

– modelowanie oka

– alergie

– jak stworzyć kufer stylisty rzęs

– nauka pracy z klientem

13.00 Praktyka na manekinie

– nauka doklejania rzęs krok po kroku na manekinie: prawidłowe przyklejanie rzęs

13.30-17.00 Praktyka na modelce

Łącznie 9 h

EFEKTY KSZTAŁCENIA:
Uczestnik zdobywa:
– wiedzę w zakresie: prawidłowego przyklejania rzęs, przeciwskazań do zabiegu, zasad bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, produktów potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składu, prawidłowej stylizacji rzęs, wykonania aplikacji rzęs krok po kroku, nieprawidłowego trzymania się aplikacji, doboru długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych, stworzenia kuferka stylisty;
Uczestnik posiada umiejętność:
– przygotowania rzęs naturalnych do zabiegu, prawidłowego doklejanie rzęs sztucznych (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasowania odpowiednich rzęs do danej klientki, dokonania prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzenie sobie w przypadku alergii;
– umiejętność i kompetencje społeczne w zakresie pracy z klientem, doradzanie odpowiedniego modelowania oka oraz samodoskonalenie i samorozwój poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

FORMA I METODY PRACY:
Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych

INFORMACJE DODATKOWE:
Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Szkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.
W grupie szkoleniowej są max 3 osoby. Małe grupy wynikają z indywidualnego podejścia do uczestników.

KOSZT SZKOLENIA
1390 zł brutto
Istnieje możliwość refundacji kosztów szkolenia nawet do 80% dla przedsiębiorców i osób zatrudnionych w małym przedsiębiorstwie, a także 100% dofinansowania dla osób bezrobotnych.
Istnieje również możliwość rozłożenia kosztów szkolenia na raty.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

PO SZKOLENIU, UCZESTNIK:
– przynależy do zamkniętej grupy kursantów
– ma opiekę oraz kontakt z Instruktorem
– otrzymuje certyfikat
– zniżki do wielu firm z akcesoriami do rzęs
– zniżka 100 zł na każde, kolejne szkolenie

MIEJSCE SZKOLENIA:
Fundacja Piękny Start
ul. Leśna 16, lokal 1H BabiLook
10-173 Olsztyn

DLA KOGO JEST SZKOLENIE
Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce się nauczyć przedłużania rzęs, dla osób chcących poszerzyć zakres wykonywanych przez siebie usług, dla każdego, kto nie miał jeszcze doświadczenia w wykonywaniu tego zabiegu. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń.
Przed szkoleniem warto jednak sprawdzić wzrok, który jest kluczowy przy przedłużaniu rzęs.

CEL SZKOLENIA
Celem szkolenia jest opanowanie podstawowej metody przedłużania rzęs, czyli metody 1 do 1. Stylista rzęs nie jest zawodem kwalifikowanym w polskim prawie, natomiast wymaga przejścia odpowiednich szkoleń oraz zdobycie certyfikatów.
Szkolenie podstawowe jest najważniejszym etapem nauki stylizacji rzęs, ponieważ zdobywa się tutaj fundamentalną wiedzę i umiejętności by w przyszłości rozwijać się w tej dziedzinie.

Uczestnik dowie się o: budowie rzęsy oraz fazach wzrostu rzęsy, prawidłowym przyklejaniu rzęs, przeciwskazaniach do zabiegu, zasadach bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, produktach potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składzie, prawidłowej stylizacji rzęs, wykonaniu aplikacji rzęs krok po kroku, nieprawidłowym trzymaniu się aplikacji, doborze długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych, stworzeniu kuferka stylisty.

Uczestnik będzie potrafił: przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasować odpowiednie rzęsy do danej klientki, dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzić sobie w przypadku alergii, modelowanie oka.

Uczestnik będzie potrafił pracować z klientem, doradzić odpowiednie modelowanie oka oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE

Dzień 1

9.00- 10:30 Teoria CZ. I
– budowa rzęsy
– fazy wzrostu rzęs
– przeciwwskazania do zabiegu
– materiały potrzebne do zabiegu
– BHP w trakcie zabiegu
– skład produktów używanych w stylizacji rzęs
10:45- 13:00 Teoria CZ. II
– prawidłowa stylizacja rzęs- jakich zasad należy się trzymać
– jak prawidłowo przykleić rzęsę sztuczną
– aplikacja krok po kroku
– dobór długości i skrętów do oka i rzęs naturalnych klientki
– modelowanie oka
– alergie
– jak stworzyć kufer stylisty rzęs
– nauka pracy z klientem
13.30-16.00 Praktyka na manekinie
– nauka doklejania rzęs krok po kroku na manekinie: prawidłowe przyklejanie rzęs

Dzień 2
9.00-9.45 Powtórka wiadomości, Test wiedzy
10.00- 15.00 Praktyka na modelce
– nauka doradzenia odpowiedniego efektu i modelowania
– wyklejenie modelki metodą 1:1 zgodnie z wytycznymi

Łącznie 13 h

EFEKTY KSZTAŁCENIA:
Uczestnik zdobywa:
– wiedzę w zakresie: prawidłowego przyklejania rzęs, przeciwskazań do zabiegu, zasad bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, produktów potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składu, prawidłowej stylizacji rzęs, wykonania aplikacji rzęs krok po kroku, nieprawidłowego trzymania się aplikacji, doboru długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych, stworzenia kuferka stylisty;
Uczestnik posiada umiejętność:
– przygotowania rzęs naturalnych do zabiegu, prawidłowego doklejanie rzęs sztucznych (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasowania odpowiednich rzęs do danej klientki, dokonania prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzenie sobie w przypadku alergii;
– umiejętność i kompetencje społeczne w zakresie pracy z klientem, doradzanie odpowiedniego modelowania oka oraz samodoskonalenie i samorozwój poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

FORMA I METODY PRACY:
Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych

INFORMACJE DODATKOWE:
Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Szkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.
W grupie szkoleniowej są max 3 osoby. Małe grupy wynikają z indywidualnego podejścia do uczestników.

KOSZT SZKOLENIA
1600 zł brutto
Istnieje możliwość refundacji kosztów szkolenia nawet do 80% dla przedsiębiorców i osób zatrudnionych w małym przedsiębiorstwie, a także 100% dofinansowania dla osób bezrobotnych.
Istnieje również możliwość rozłożenia kosztów szkolenia na raty.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

PO SZKOLENIU, UCZESTNIK:
– przynależy do zamkniętej grupy kursantów
– ma opiekę oraz kontakt z Instruktorem
– otrzymuje certyfikat
– zniżki do wielu firm z akcesoriami do rzęs
– zniżka 100 zł na każde, kolejne szkolenie

MIEJSCE SZKOLENIA:
Fundacja Piękny Start
ul. Leśna 16, lokal 1H
10-173 Olsztyn

DLA KOGO JEST SZKOLENIE
Kurs przeznaczony jest dla osób, które są po szkoleniu 1:1 ale nie czują się pewnie w tej metodzie, zrobiły szkolenie wiele lat temu, są po szkoleniu ale miały długą przerwę, dla osób, które potrzebują odświeżyć i poszerzyć swoją wiedzę. Nie jest to szkolenie dla osób, które nie robiły rzęs bądź zrobiły je kilka razy w życiu (takie osoby zapraszam na szkolenie PODSTAWOWE bądź na dobranie programu INDYWIDUALNEGO).
Kurs przeznaczony jest dla osób, które potrzebują się doszkolić i nauczyć nowych metod przedłużania rzęs na jednym szkoleniu.

CEL SZKOLENIA
Celem szkolenia jest opanowanie podstawowej metody przedłużania rzęs, czyli metody 1 do 1. Bez opanowania podstaw ciężko jest pracować z innymi metodami. Kursant uzupełnia wiedzę z tego zakresu oraz zostaje wprowadzony w metody objętościowe.

Kursant zdobywa umiejętności takie jak:
– przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu
– umiejętność pracy z klientem
– prawidłowe doklejanie rzęs sztucznych (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju)
– dopasowanie odpowiednich rzęs do danej klientki
– prawidłowa analiza kształtu oka klientki
– doradzanie odpowiedniego modelowania
– radzenie sobie w przypadku alergii
– praca metodami objętościowymi
Po szkoleniu kursant wie:
– jak prawidłowo przyklejać rzęsy
– jakie są przeciwskazania do zabiegu
– jakie są zasady bezpieczeństwa w trakcie zabiegu
– jakie produkty potrzebne są do stylizacji rzęs oraz jaki jest ich skład
– jak wygląda prawidłowa stylizacja rzęs
– jak wygląda aplikacja rzęs krok po kroku
– kiedy aplikacja może trzymać się nieprawidłowo
– jak należy dobierać długość, grubość i skręt rzęs sztucznych
– jak stworzyć kuferek stylisty.
– jak tworzyć kępki 2D oraz 3D
– jak pracować z metodami objętościowymi

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE

Szkolenie trwa 2 dni, łącznie 13 godzin.
DZIEŃ 1. To obszerna teoria oraz praktyka na modelce, na której kursant wykonuje aplikacje 1:1
DZIEŃ 2. To rozszerzenie teorii o małe objętości, nauka tworzenia kępek na gąbce (trzema różnymi metodami) oraz praktyka na modelce, na której wykonywana jest aplikacja małymi objętościami.

W grupie szkoleniowej są max 3 osoby. Małe grupy wynikają z indywidualnego podejścia do kursanta.

KOSZT SZKOLENIA

2590 zł
Istnieje możliwość refundacji kosztów szkolenia nawet do 80% dla przedsiębiorców i osób zatrudnionych w małym przedsiębiorstwie, a także 100% dofinansowania dla osób bezrobotnych.
Istnieje również możliwość rozłożenia kosztów szkolenia na raty.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

PO SZKOLENIU

– przynależność do zamkniętej grupy kursantów
– opieka oraz stały kontakt z Instruktorem
– dwa certyfikaty (metoda 1:1 oraz małe objętości)
– zniżki do wielu firm z akcesoriami do rzęs
– zniżka 100 zł na każde, kolejne szkolenie

MIEJSCE SZKOLENIA:

Fundacja Piękny Start
ul. Leśna 16 lokal 1 H BabiLook
Olsztyn

DLA KOGO JEST SZKOLENIE
Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce się nauczyć zabiegu liftingu rzęs, dla osób chcących poszerzyć zakres wykonywanych przez siebie usług, dla każdego, kto nie miał jeszcze doświadczenia w wykonywaniu tego zabiegu. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

Przed szkoleniem warto jednak sprawdzić wzrok, który jest kluczowy przy przedłużaniu rzęs.

CEL SZKOLENIA
Celem szkolenia jest opanowanie zabiegu liftingu rzęs przez uczestników. Celem szkolenia jest wypuszczenie osoby, która liftingi będzie wykonywać pewnie, profesjonalnie i poprawnie.

 

CELE SZCZEGÓŁOWE

Uczestnik dowie się:
o przeciwwskazaniach do zabiegu, jak działa lifting na rzęsy naturalne, jaka jest budowa rzęsy i jakie są zasady bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, jakie produkty potrzebne będą do liftingu oraz jaki jest ich skład, jak wygląda zabieg krok po kroku, jak prawidłowo dokleić rzęsy naturalne do wałków oraz jak prawidłowo nakładać preparaty, w jakich przypadkach lifting może nie wyjść oraz w jaki sposób należy dobierać wałki do oczu i rzęs klientki, czym różnią się liftingi różnych firm i jakie są ich procedury.

Uczestnik będzie potrafił:
przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, prawidłowo nawijać rzęsy naturalne, umiejętnie pracować preparatami, wykonać relaksację rzęs, radzić sobie ze źle wykonanym liftingiem.

Uczestnik będzie potrafił pracować z klientem oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

 

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE

Szkolenie trwa 1 dzień, czas 8 h

9.00-10.00 Teoria Cz. I
– test wiedzy przed szkoleniem
– przeciwwskazania do zabiegu
– jak działa lifting rzęs- chemia
– budowa rzęsy
– BHP w trakcie zabiegu
– produkty potrzebne do liftingu
– skład produktów do liftingu

10.15 – 11.30 Teoria Cz. II
– zabieg krok po kroku
– jak prawidłowo nakładać preparaty i pracować z liftingiem
– dlaczego lifting może nie wyjść i jak sobie z tym poradzić
– porównanie w teorii liftingów różnych firm
– nauka pracy z klientem

11.30-12.30 pokaz na modelce w wykonaniu Instruktora. Praca na firmie InLei.

12.45-14.45 wykonanie liftingu na modelce przez Kursanta pod okiem Instruktora.
Praca na firmie Inlei.

15.00-17.00 wykonanie liftingu na modelce przez Kursanta pod okiem Instruktora. Praca na firmie Inlei.

 

EFEKTY KSZTAŁCENIA

Na poziomie wiedzy, uczestnik:
– posiada wiedzę przeciwwskazań do zabiegu;
– posiada wiedzę jak działa lifting na rzęsy naturalne;
– posiada wiedzę jaka jest budowa rzęsy i jakie są zasady bezpieczeństwa w trakcie zabiegu;
– zna i posiada wiedzę, jakie produkty potrzebne są do liftingu oraz jaki jest ich skład;
– posiada wiedzę jak wygląda zabieg krok po kroku;
– posiada wiedzę jak prawidłowo dokleić rzęsy naturalne do wałków oraz jak prawidłowo nakładać preparaty;
– posiada wiedzę w jakich przypadkach lifting może nie wyjść oraz w jaki sposób należy dobierać wałki do oczu i rzęs klientki;
– posiada wiedzę czym różnią się liftingi różnych firm i jakie są ich procedury.

Na poziomie umiejętności, uczestnik:
– potrafi przygotować rzęsy naturalne do zabiegu;
– potrafi prawidłowo nawijać rzęsy naturalne;
– posiada umiejętność pracy preparatami;
– potrafi wykonać relaksację rzęs, czyli jak radzić sobie ze źle wykonanym liftingiem.

Na poziomie kompetencji społecznych, uczestnik:
– w zakresie pracy z klientem samodoskonali i sam się rozwija poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

 

FORMA I METODY PRACY:
Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych.

 

INFORMACJE DODATKOWE:
Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Szkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.
W grupie szkoleniowej są max 3 osoby. Małe grupy wynikają z indywidualnego podejścia do uczestnika.

 

KOSZT SZKOLENIA

1390 zł brutto

 

PO SZKOLENIU, UCZESTNIK:
– przynależy do zamkniętej grupy kursantów
– ma opiekę oraz kontakt z Instruktorem
– otrzymuje certyfikat
– zniżki do wielu firm z akcesoriami do rzęs
– zniżka 100 zł na każde, kolejne szkolenie

 

INSTRUKTOR- URSZULA PAŁKA

Specjalizacja: kosmetyka, stylistka rzęs
– absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku odnowy biologicznej z kosmetyką
– jest technikiem usług kosmetycznych;
– stylizacją rzęs zajmuje się od 9 lat, a od ponad 5-ciu pracuje, jako Instruktorka;
– od kilku lat właścicielka salonu kosmetycznego BabiLook;
– laureatka wielu mistrzostw w stylizacji rzęs zarówno w Polsce jak i za granicą;
– przeszkoliła ogromną ilość kursantów z Polski i zza granicy;
– ukończyła wiele szkoleń z zakresu przedłużania rzęs oraz uczestniczka licznych konferencji;
– autorka licznych artykułów w gazecie branżowej Lash Me!;
– aktywnie udziela się na mediach społecznościowych pomagając innym stylistkom rzęs.

 

MIEJSCE SZKOLENIA:
Fundacja Piękny Start
ul. Leśna 16, lokal 1H BabiLook
10-173 Olsztyn

DLA KOGO JEST SZKOLENIE
Szkolenie przeznaczone jest dla osób z dużym doświadczeniem w stylizacji rzęs. Kwalifikacją na szkolenie jest udokumentowane, odbyte szkolenie z metody 1:1 oraz metod małych objętości, przesłanie swoich prac oraz krótki wywiad. Jest to szkolenie dla stylistów, którzy chcą uporządkować dotychczasową wiedzę, zdobyć nową oraz nauczyć się wykonywać objętości od 5D w górę, pracy z kolorami, z rzęsami dolnymi.

CEL SZKOLENIA
Celem szkolenia jest poznanie nowych technik przedłużania rzęs. Jest to rozszerzenie wiedzy z metod objętościowych oraz poznanie zaawansowanych technik jak tworzenie protezy międzyrzęsowej oraz przedłużania rzęs dolnych.

Uczestnik dowie się o: prawidłowym przyklejaniu rzęs, przeciwskazaniach do zabiegu, zasadach bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, produktach potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składzie, prawidłowej stylizacji rzęs, wykonaniu aplikacji rzęs krok po kroku, nieprawidłowym trzymaniu się aplikacji, doborze długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych, łączeniu ze sobą różnych skrętów, pracy kolorem i ich łączeniu, doborze koloru i tworzeniu aplikacji kolorowych, pracy rzędowo na rzęsach, tworzeniu protezy międzyrzęsowej, tworzeniu kępek 5D i więcej (trzema różnymi metodami), pracy metodami objętościowymi, stworzeniu kuferka stylisty.
Uczestnik będzie potrafił: przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasować odpowiednie rzęsy do danej klientki, dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzić sobie w przypadku alergii, pracować metodami objętościowymi powyżej 5D, pracować z rzęsami kolorowymi, przedłużać rzęsy dolne, tworzyć protezy międzyrzęsowe.
Uczestnik będzie potrafił pracować z klientem, doradzić odpowiednie modelowanie oka oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

EFEKTY KSZTAŁCENIA:
Uczestnik zdobywa:
– wiedzę w zakresie: prawidłowego przyklejania rzęs, przeciwskazań do zabiegu, zasad bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, produktów potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składu, prawidłowej stylizacji rzęs, wykonania aplikacji rzęs krok po kroku, nieprawidłowego trzymania się aplikacji, doboru długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych, łączenia ze sobą różnych skrętów, pracy kolorem i ich łączenia, doboru koloru i tworzenia aplikacji kolorowych, pracy rzędowo na rzęsach, tworzenia protezy międzyrzęsowej, tworzenia kępek 5D i więcej (trzema różnymi metodami), pracy metodami objętościowymi, stworzenia kuferka stylisty;
Uczestnik zdobywa:
– umiejętność: przygotowania rzęs naturalnych do zabiegu, prawidłowego doklejanie rzęs sztucznych (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasowania odpowiednich rzęs do danej klientki, dokonania prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzenie sobie w przypadku alergii, pracy metodami objętościowymi powyżej 5D, pracy z rzęsami kolorowymi, przedłużania rzęs dolnych, tworzenia protezy międzyrzęsowej;
– umiejętność i kompetencje społeczne w zakresie pracy z klientem, doradzanie odpowiedniego modelowania oka oraz samodoskonalenie i samorozwój poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE

Dzień 1
9.00-10.30 Teoria CZ. I
– przeciwwskazania do zabiegu
– BHP w trakcie zabiegu
– zasady prawidłowego klejenia rzęs
– skład preparatów w stylizacji rzęs
– aplikacja mega volume krok po kroku
– sytuacje, w których aplikacja może się nie trzymać
– dobór sztucznych rzęs

10-45- 12.15 Teoria CZ II
– prawidłowa praca z mega volume
– analiza kształtu oczu
– dobór odpowiednich rzęs i modelowania
– łączenie różnych skrętów w jednej aplikacji
– alergia
12.30-13.30 Praktyka na gąbce – nauka tworzenia kępek 5D i więcej trzema, różnymi metodami
13.30-17.00 Praca na modelce – Kursant wykonuje aplikację mega volume na modlece pod okiem Instruktora

Dzień 2
9.00-10.00 Teoria
– rzęsy dolne
– praca z rzęsami kolorowymi
10.00-10.30
Nauka tworzenia protezy międzyrzęsowej
10.30- 14.00
Praca na modelce- aplikacja z wykorzystaniem kolorowych rzęs
14.30- 16.00
praca na modelce- aplikacja rzęs dolnych

Łącznie 15 h

FORMA I METODY PRACY:
Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych

INFORMACJE DODATKOWE:
Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Szkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.
W grupie szkoleniowej są max 3 osoby. Małe grupy wynikają z indywidualnego podejścia do uczestników.

KOSZT SZKOLENIA
2390 zł brutto/osobę

PO SZKOLENIU, UCZESTNIK:
– przynależy do zamkniętej grupy kursantów
– ma opiekę oraz kontakt z Instruktorem
– otrzymuje certyfikat
– zniżki do wielu firm z akcesoriami do rzęs
– zniżka 100 zł na każde, kolejne szkolenie

MIEJSCE SZKOLENIA:
Fundacja Piękny Start
ul. Leśna 16, lokal 1H BabiLook
10-173 Olsztyn

Light Volume to kolejny krok w przedłużaniu rzęs, po opanowanej metodzie 1:1, stanowi wprowadzenie do tworzenia małych objętości.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które wykonują metodę 1:1 co najmniej 3 miesiące i chcą nauczyć się przedłużać rzęsy metodami objętościowymi. Kwalifikacją na to szkolenie jest przesłanie swoich prac oraz krótki wywiad.

CEL SZKOLENIA
Celem szkolenia jest poznanie nowych technik przedłużania rzęs. Jest to wprowadzenie w metody objętościowe, doskonały fundament, by w przyszłości pracować zaawansowanymi technikami objętościowymi.

CELE SZCZEGÓŁOWE
Uczestnik dowie się: o przeciwwskazaniach do zabiegu, jakie są zasady bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, jakie produkty potrzebne będą do stylizacji rzęs oraz jaki jest ich skład, o prawidłowej stylizacji rzęs, jak wygląda aplikacja krok po kroku, o nieprawidłowym trzymaniu się aplikacji, jak prawidłowo dobrać długość, grubość i skręt sztucznych rzęs sztucznych, jak łączyć ze sobą różne skręty, jak pracować rzędowo, jak tworzyć kępki 2D i 3D, jak pracować metodami objętościowymi, jak stworzyć kuferek stylisty.
Uczestnik będzie potrafił: przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnia łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasować odpowiednie rzęsy do danej klientki, dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzić sobie w przypadku alergii, pracować metodami objętościowymi.
Uczestnik będzie potrafił pracować z klientem oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE
Szkolenie trwa 1 dzień, 8 godzin.

9:00 – 11:30
Przekazanie wiedzy teoretycznej w zakresie:
– test wiedzy przed szkoleniem;
– prawidłowego przyklejania rzęs;
– przeciwwskazań do zabiegu;
– zasad bezpieczeństwa w trakcie zabiegu;
– produktów potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składu;
– prawidłowej stylizacji rzęs;
– wykonania aplikacji rzęs krok po kroku;
– nieprawidłowego trzymania się aplikacji;
– łączenia ze sobą różnych skrętów;
– doboru długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych;
– pracy rzędowo;
– tworzenia kępek 2D i 3D;
– pracy metodami objętościowymi;
– stworzenia kuferka stylisty;
– nauka pracy z klientem;
– test wiedzy po szkoleniu.

11:30 – 12:30
Zajęcia praktyczne obejmują pracę na gąbce – nauka tworzenia kępek 2D i 3D trzema metodami.

13:00 – 17:00
Zajęcia praktyczne obejmują pracę na modelce:
– przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu,
– prawidłowe doklejanie rzęs sztucznych (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju),
– dopasowanie odpowiednich rzęs do danej klientki,
– dokonanie prawidłowej analizy kształtu oka klientki,
– radzenie sobie w przypadku alergii, pracy metodami objętościowymi.

Łącznie 8h

EFEKTY KSZTAŁCENIA:
Na poziomie wiedzy, uczestnik:
• potrafi prawidłowo przyklejać rzęsy;
• zna przeciwskazania do zabiegu;
• zna zasady bezpieczeństwa w trakcie zabiegu;
• zna produkty potrzebne do stylizacji rzęs oraz ich składy;
• potrafi prawidłowo stylizować rzęsy;
• potrafi wykonać aplikację rzęs krok po kroku;
• zna zasady nieprawidłowego trzymania się aplikacji, doboru długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych;
• potrafi łączyć ze sobą różne skręty, pracować rzędowo, tworzyć kępki 2D i 3D, pracować metodami objętościowymi,
• potrafi stworzyć kuferka stylisty;
Na poziomie umiejętność, uczestnik:
• potrafi przygotować rzęsy naturalne do zabiegu,
• potrafi prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku,
z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju);
• potrafi dopasować odpowiednie rzęsy do danej klientki;
• potrafi dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki;
• potrafi radzić sobie w przypadku alergii;
• potrafi pracować metodami objętościowymi.
Na poziomie kompetencji społecznych, uczestnik:
• w zakresie pracy z klientem samodoskonali i sam się rozwija poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

FORMA I METODY PRACY:
Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na gąbkach i modelkach pokazowych.

INFORMACJE DODATKOWE:
Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Szkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.
W grupie szkoleniowej są max 3 osoby. Małe grupy wynikają z indywidualnego podejścia do uczestnika.

KOSZT SZKOLENIA
1390 zł brutto/osobę
Istnieje możliwość refundacji kosztów szkolenia nawet do 80% dla przedsiębiorców i osób zatrudnionych w małym przedsiębiorstwie, a także 100% dofinansowania dla osób bezrobotnych.
Istnieje również możliwość rozłożenia kosztów szkolenia na raty.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

PO SZKOLENIU, UCZESTNIK:
– przynależy do zamkniętej grupy kursantów
– ma opiekę oraz kontakt z Instruktorem
– otrzymuje certyfikat
– zniżki do wielu firm z akcesoriami do rzęs
– zniżka 100 zł na każde, kolejne szkolenie

MIEJSCE SZKOLENIA:
Fundacja Piękny Start
ul. Leśna 16, lokal 1H
10-173 Olsztyn

Mega Volume to szkolenie zaawansowane, kolejny krok w przedłużaniu rzęs metodami objętościowymi.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE
Szkolenie przeznaczone jest dla osób z dużym doświadczeniem w stylizacji rzęs. Kwalifikacją na szkolenie jest udokumentowane, odbyte szkolenie z metody 1:1 oraz metod małych objętości, przesłanie swoich prac oraz krótki wywiad. Jest to szkolenie dla stylistów, którzy chcą uporządkować dotychczasową wiedzę, zdobyć nową oraz nauczyć się wykonywać objętości od 5D w górę.

CEL SZKOLENIA
Celem szkolenia jest poznanie nowych technik przedłużania rzęs. Jest to rozszerzenie wiedzy z metod objętościowych.

CELE SZCZEGÓŁOWE:
Uczestnik dowie się: o przeciwwskazaniach do zabiegu, jakie są zasady bezpieczeństwa w trakcie zabiegu, jakie produkty potrzebne będą do stylizacji rzęs oraz jaki jest ich skład, o prawidłowej stylizacji rzęs, jak wygląda aplikacja krok po kroku, o nieprawidłowym trzymaniu się aplikacji, jak prawidłowo dobrać długość, grubość i skręt sztucznych rzęs sztucznych, jak łączyć ze sobą różne skręty, jak pracować z kolorem, jak pracować rzędowo na rzęsach, jak pracować z asymetrycznymi oczami, jak stworzyć protezę miedzyrzęsową, jak tworzyć kępki 5D i więcej (trzema różnymi metodami), jak pracować metodami objętościowymi, jak stworzyć kuferek stylisty.
Uczestnik będzie potrafił: przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnia łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasować odpowiednie rzęsy do danej klientki, dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki, radzić sobie w przypadku alergii, pracować metodami objętościowymi powyżej 5D.
Uczestnik będzie potrafił pracować z klientem, doradzić odpowiednie modelowanie oka oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE
Szkolenie trwa 1 dzień, 8 godzin.

9:00 – 11:30
Przekazanie wiedzy teoretycznej w zakresie:
– test wiedzy przed szkoleniem;
– prawidłowego przyklejania rzęs;
– przeciwwskazań do zabiegu;
– zasad bezpieczeństwa w trakcie zabiegu;
– produktów potrzebnych do stylizacji rzęs oraz ich składu;
– prawidłowej stylizacji rzęs;
– wykonania aplikacji rzęs krok po kroku;
– nieprawidłowego trzymania się aplikacji;
– łączenia ze sobą różnych skrętów;
– doboru długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych;
– pracy rzędowo;
– praca z asymetrią oczu;
– tworzenia kępek 5D i więcej;
– pracy metodami objętościowymi;
– stworzenia kuferka stylisty;
– nauka pracy z klientem;
– test wiedzy po szkoleniu.

11:30 – 12:30
Zajęcia praktyczne obejmują pracę na gąbce – nauka tworzenia kępek 5D i więcej trzema metodami.

13:00 – 17:00
Zajęcia praktyczne obejmują pracę na modelce:
– przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu,
– prawidłowe doklejanie rzęs sztucznych (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju),
– dopasowanie odpowiednich rzęs do danej klientki,
– dokonanie prawidłowej analizy kształtu oka klientki,
– radzenie sobie w przypadku alergii, pracy metodami objętościowymi.

Łącznie 8h

EFEKTY KSZTAŁCENIA:
Na poziomie wiedzy, uczestnik:
• posiada wiedzę o prawidłowym przyklejaniu rzęs;
• zna przeciwskazania do zabiegu;
• zna zasady bezpieczeństwa w trakcie zabiegu;
• zna produkty potrzebne do stylizacji rzęs oraz ich składy;
• posiada wiedzę o prawidłowej stylizacji rzęsy;
• potrafi wykonać aplikację rzęs krok po kroku;
• zna zasady nieprawidłowego trzymania się aplikacji, doboru długości, grubości i skrętu rzęs sztucznych;
• posiada wiedzę o łączeniu ze sobą różnych skrętów, pracy rzędowo, tworzeniu kępek 5D i więcej;
• posiada wiedzę o pracy metodami objętościowymi;
• posiada wiedzę o pracy z oczami asymetrycznymi;
• posiada wiedzę o tym jak stworzyć kuferka stylisty.
Na poziomie umiejętność, uczestnik:
• potrafi przygotować rzęsy naturalne do zabiegu,
• potrafi prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku,
z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju);
• potrafi dopasować odpowiednie rzęsy do danej klientki;
• potrafi dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki;
• potrafi radzić sobie w przypadku alergii;
• potrafi pracować metodami objętościowymi;
• potrafi pracować z oczami asymetrycznymi.
Na poziomie kompetencji społecznych, uczestnik:
• w zakresie pracy z klientem samodoskonali i sam się rozwija poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

FORMA I METODY PRACY:
Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych

INFORMACJE DODATKOWE:
Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Szkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.
W grupie szkoleniowej są max 3 osoby. Małe grupy wynikają z indywidualnego podejścia do uczestnika.

KOSZT SZKOLENIA
1390 zł brutto/osobę
Istnieje możliwość refundacji kosztów szkolenia nawet do 80% dla przedsiębiorców i osób zatrudnionych w małym przedsiębiorstwie, a także 100% dofinansowania dla osób bezrobotnych.
Istnieje również możliwość rozłożenia kosztów szkolenia na raty.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

PO SZKOLENIU, UCZESTNIK:
– przynależy do zamkniętej grupy kursantów
– ma opiekę oraz kontakt z Instruktorem
– otrzymuje certyfikat
– zniżki do wielu firm z akcesoriami do rzęs
– zniżka 100 zł na każde, kolejne szkolenie

MIEJSCE SZKOLENIA:
Fundacja Piękny Start
ul. Leśna 16, lokal 1H BabiLook
10-173 Olsztyn

 

DLA KOGO JEST DOSZKOLENIE

Warsztat przeznaczony jest dla osób z dużym doświadczeniem w stylizacji rzęs. Kwalifikacją na warsztat jest udokumentowane, odbyte szkolenie z metody 1:1 oraz metod małych objętości, przesłanie swoich prac oraz krótki wywiad. Jest to warsztat dla stylistów, którzy chcą nauczyć się nowego efektu, chcą sprostać wymaganiom różnych klientek.

 

CEL DOSZKOLENIA

Celem warsztatu jest poznanie nowych technik przedłużania rzęs, poszerzenie wiedzy, nowe spojrzenie na przedłużanie rzęs, nauka nowych efektów.

 

CELE SZCZEGÓŁOWE

Uczestnik dowie się o: jak dobrać odpowiedni rzęsy do efektu kim, jak rozrysować schematy na efekt kim, jak stworzyć „efekt kreski” za pomocą rzęs, jak doskonale pracować rzędowo, jak pracować na rzęsach o różnych długościach na jednym pasku, jak kleić rzęsy „lash to lash”.

Uczestnik będzie potrafił: dobrać odpowiednie rzęsy do efektu kim, stworzyć „efekt kreski” za pomocą rzęs, pracować rzędowo, pracować na rzęsach o różnych długościach na jednym pasku, kleić rzęsy „lash to lash”.

Uczestnik będzie potrafił pracować z klientem oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

 

UCZESTNIK ZDOBYWA:

– wiedzę w zakresie: odpowiedniego doboru rzęs do efektu kim, rozrysowywania schematów na efekt kim, tworzenia „efektu kreski” za pomocą rzęs, pracy rzędowo, pracy na rzęsach o różnych długościach na jednym pasku, klejenia rzęs „lash to lash”;

– umiejętność: doboru odpowiednich rzęs do efektu kim, tworzenia „efektu kreski” za pomocą rzęs, pracy rzędowo, pracy na rzęsach o różnych długościach na jednym pasku, klejenia rzęs „lash to lash”;

– umiejętność i kompetencje społeczne w zakresie pracy z klientem oraz samodoskonalenie i samorozwój poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

 

JAK WYGLĄDA DOSZKOLENIE

Doszkolenie trwa 1 dzień, 7 godzin.

 

8:00- 10:15 Teoria

– test wiedzy przed

– co to jest efekt Kim

– jak dobrać odpowiednie rzęsy dla tego efektu

– nauka tworzenia schematów

– nauka tworzenia efektu kreski / eyelinera

– rzędowanie w pracy z rzęsami

– nauka pracy z klientem

10.30-15.00 Praktyka na modelce

– praca na modelce z wykorzystaniem poznanych schematów

– praca lash to lash

– praca na rzęsach o różnej długości na jednym pasku

– test wiedzy po

 

EFEKTY KSZTAŁCENIA

Na poziomie wiedzy, uczestnik:

 • posiada wiedzę jak prawidłowo dobrać rzęs do efektu Kim;
 • posiada wiedzę na temat odpowiedniego rozrysowania schematów;
 • zna schemat tworzenia efektu kreski;
 • posiada wiedzę na temat pracy z rzędami rzęs;
 • zna techniki pracy z rzęsami o różnych długościach na jednym pasku;
 • posiada wiedzę o prawidłowej pracy ,,lash to lash”;
 • zna podstawy pracy z klientem.

Na poziomie umiejętności, uczestnik:

 • potrafi samodzielnie dobrać rzęsy do efektu Kim;
 • potrafi we właściwy sposób rozrysowywać schematy;
 • pracuje prawidłowo metodą ,,lash to lash”;
 • pracuje prawidłowo rzęsami o różnych długościach na jednym paski;
 • potrafi pracować z rzędami rzęs.

Na poziomie kompetencji społecznych, Uczestnik:

 • indywidualnie dopasowuje rzęsy oraz schemat do klienta;
 • potrafi rozmawiać i pracować z klientem.

 

FORMA I METODY PRACY:

Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Doszkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.

 

KOSZT SZKOLENIA: 1190 zł

Doszkolenie, które skupia się na tworzeniu kępek różnymi metodami.

 

DLA KOGO JEST DOSZKOLENIE

Doszkolenie przeznaczone jest dla osób po szkoleniu 1:1 jak i po szkoleniu z objętości. To kilka godzin treningu z tworzenia kępek.

 

CEL DOSZKOLENIA

Celem szkolenia jest nauka tworzenia kępek 5. Różnymi metodami, zrozumienie co ma wpływ na stworzenie idealnej kępki, nauka doboru idealnej pęsety i rzęs pod własną technikę pracy.

 

CELE SZCZEGÓŁOWE

Uczestnik dowie się: Jakie mamy rodzaje pęset, jakich preparatów używać przy metodach objętościowych, jakie mamy rodzaje rzęs do metod objętościowych, jak rozpoznać dobre produkty do objętości, jakie są metody tworzenia kępek.

 

Uczestnik będzie potrafił: Wybrać idealną pęsetę dla siebie, pracować z odpowiednimi produktami przy metodach objętościowych, tworzyć kępki różnymi metodami.

 

JAK WYGLĄDA DOSZKOLENIE

Doszkolenie trwa 1 dzień, 6 godzin.

 

8:00- 9.00 Teoria

– jak wybrać idealną pęsetę, jakie są ich rodzaje

– jak wybrać produkty do pracy z objętościami

– jak powinna wyglądać kępka

– rodzaje rzęs do metod objętościowych

9.00-14.00 Praktyka na gąbce

– nauka tworzenia kępek 5. Metodami i różnymi grubościami rzęs

– uczestnik ma możliwość przyniesienia swoich pęset, które Instruktor sprawdzi i oceni

 

FORMA I METODY PRACY:

Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Organizator zapewnia modelkę oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Doszkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.

 

KOSZT DOSZKOLENIA: 890 zł/ os (grupa) 1290 zł (indywidualne)

 

Szkolenie ma na celu przygotowanie kursanta do mistrzostw zarówno stacjonarnych jak i online.

 

DLA KOGO JEST SZKOLENIE

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce wystartować w mistrzostwach bądź chce, by jego aplikacje weszły na mistrzowski poziom. Szkolenie skierowane do osób, które ukończyły szkolenia ze stylizacji rzęs minimum pół roku wcześniej.

 

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przygotowanie do startów w mistrzostwach. Stylizacje salonowe różnią się od tych, które wykonujemy pod konkursy. Szkolenie ma na celu wyjaśnienie zasad mistrzostw, naukę wykonania prac, które będą zdobywać puchary i miejsca na podium.

 

CELE SZCZEGÓŁOWE

Uczestnik dowie się o: regulaminie obowiązującym na mistrzostwach, kryteriach oceniania prac na mistrzostwach zarówno stacjonarnych jak i online, sposobach na przyśpieszenie tempa pracy, sposobach na wykonanie mistrzowskiej aplikacji, sposobach na zrobienie idealnych zdjęć pod mistrzostwa online.

 

Uczestnik będzie potrafił: przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, prawidłowo doklejać rzęsy sztuczne (w odpowiednim odstępie, kierunku, z odpowiednią powierzchnią łączenia, z odpowiednią ilością kleju), dopasować odpowiednie rzęsy, dokonać prawidłowej analizy kształtu oka klientki, analizować prawidłowo regulamin mistrzostw, strategicznie podejść do wyklejenia stylizacji, spakować kuferek na mistrzostwa, wykonać prawidłowe zdjęcia na mistrzostwa online.

 

Uczestnik będzie potrafił pracować z modelką na mistrzostwach oraz będzie dążył do samodoskonalenia i samorozwoju poprzez aktualizowanie posiadanej wiedzy i podnoszenie własnych umiejętności.

 

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE

Dzień 1

 

8.00- 10.00 Teoria

– analiza regulaminu

– kryteria ocen na mistrzostwach

– sposoby na przyśpieszenie tempa pracy

– idealna technika wykonania zabiegu

– BHP w trakcie zabiegu

– kuferek stylistki na mistrzostwa

10.00- 12.30 praktyka

– wykonanie modelki 1:1 przez kursanta

– sprawdzenie modelki przez Instruktora zgodnie z kryteriami obowiązującymi na mistrzostwach

13.00- 17.00

– wykonanie modelki metodą objętościową przez kursanta

– sprawdzenie modelki przez Instruktora zgodnie z kryteriami obowiązującymi na mistrzostwach

– wykonanie zdjęc zgodnie z regulaminem obowiązującym na mistrzostwach online

 

Łącznie 9 godzin

 

FORMA I METODY PRACY:

Wykład, konsultacje, zadania praktyczne – indywidualna praca na modelkach pokazowych

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Organizator zapewnia modelki oraz wszelkie niezbędne materiały i produkty do wykonania ćwiczeń praktycznych. Szkolenie odbywać się będzie w bezpiecznych i higienicznych warunkach pracy dla instruktora i uczestników.

 

KOSZT: 1490 zł / os (grupa) 2090 zł (indywidualne)

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest przedsiębiorstwo BabiLook Urszula Pałka, ul. Leśna 16/1h, 10-173 Olsztyn, NIP: 7393810833, REGON: 364852824, reprezentowane przez właścicielkę, Panią Urszulę Pałka, kontakt@lashlearning.pl; b) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kompleksowej obsługi i realizacji usługi, na którą dokonany został zapis; c) Kontakt do Administratora Ochrony Danych: urszula@lashlearning.pl; d) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywanie innym podmiotom i osobom. Jeżeli jednak odbiorcą Pani/Pana danych osobowych stanie się inny podmiot z uwagi na konieczność zrealizowania poprawności usługi, zostanie Pani/Pan o tym poinformowana/-ny w stosownym oświadczeniu; e) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione na miejscu do wglądu specjalistycznym podmiotom, realizującym badania ewaluacyjne, monitoring, kontrolę bądź audyt w przedsiębiorstwie BabiLook Urszula Pałka; f) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa (przepisy o archiwizacji). W przypadku danych osobowych pozyskanych na podstawie zgody, dane te będą przechowywane przez okres wskazany w zgodzie; g) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, w przypadku danych pozyskanych w wyniku zgody – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; h) Zgodnie z art. 77 RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Urząd Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO), na niezgodne z prawem przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym, w zakresie realizacji obowiązków nałożonych na Administratora. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości merytorycznego załatwiania Pani/Pana sprawy. Podanie dodatkowych danych, nie wynikających z przepisów prawa (np. nr telefonu, adres poczty elektronicznej) jest dobrowolne – umożliwiające kontakt w sprawie realizacji usługi. Jednak brak ich podania uniemożliwi wykorzystanie tych danych do celów kontaktowych lub informacyjnych.

1. Uczestnik zobowiązuje się do udziału w usłudze szkoleniowo-rozwojowej, na którą dokonał zapisu. W przypadku rezygnacji z usługi, Uczestnik zobowiązuje się poinformować Organizatora najpóźniej na 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia usługi poprzez złożenia oświadczenia o rezygnacji z usługi w formie pisemnej. W przeciwnym razie Klient kierujący Uczestnika na usługę, zobowiązany będzie do poniesienia kosztów usługi w wysokości 30% jej wartości w przypadku usług otwartych i 50% w przypadku usług zamkniętych. 2. Powyższy zapis nie dotyczy Konsumentów, którzy zawarli umowę na odległość lub poza siedzibą przedsiębiorstwa BabyLook – Konsument zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podawania przyczyny. Jeżeli wskazany termin upłynął, Konsument zobowiązany jest do przestrzegania zapisów określonych w pkt. 1.

CAPTCHA image

To umożliwia unikanie spamu.

Chcesz zapisać się na szkolenie stacjonarne?
Nie wiesz jakie wybrać?
Chcesz skorzystać z refundacji szkolenia?

Skontaktuj się ze mną!

kontakt@lashlearning.pl