POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Cześć,
nazywam się Urszula Pałka

Gdybyś mi powiedziała 11 lat temu, że będę się rozwijać w dziedzinie stylizacji rzęs i osiągnę sukces- usłyszałabyś głośny śmiech. Ja nawet nie wiązałam swojej przyszłości z kosmetyką. Chciałam być psychologiem. 

Życie jest jednak zaskakujące i po liceum wylądowałam na studiach związanych z kosmetologią. W tym samym czasie uzyskałam tytuł technika usług kosmetycznych oraz ukończyłam kilkanaście różnych szkoleń- od masażu właśnie po rzęsy.

Moje pierwsze szkolenie sprawiło, że stylizacja rzęs nie wydała mi się niczym interesującym. Nastawienie zmieniłam po kolejnym szkoleniu, gdzie otrzymałam dawkę wiedzy, której się nie spodziewałam. Modelowania, rzędowanie, różne techniki, triki… i wtedy przepadłam.

Zobaczyłam stylizację rzęs od innej strony. Przekonałam się, że to zajęcie, które daje nieograniczone możliwości tworzenia. 

Uświadomiłam sobie, jak można pracować profesjonalnie, jak można zmieniać spojrzenia kobiet. To był punkt zwrotny, który sprawił, że postawiłam sobie cele do zrealizowania:

– przyswoić wiedzę ze szkolenie i robić rzęsy, które będą podziwiane,
– dalej się szkolić w zakresie rzęs,
– otworzyć własny gabinet.

Udało się.

Niecały rok później zostałam Instruktorem firmy, która w tamtym czasie była jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Wiedziałam od razu, że chcę aby moje szkolenia były takie jak to, które dało mi kopa do działania. Od tamtej pory, a minęło już prawie 7 lat, przekazuję wiedzę z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Moje szkolenia charakteryzuje ogromna dawka wiedzy teoretycznej oraz praktyka, na której poświęcam kursantowi 100% uwagi. Przekazuję wiedzę w jasny i konkretny sposób, otaczam wsparciem zarówno na jak i po szkoleniu. Nie chcę być tylko nauczycielem. Chcę być również motywatorem, a każdy sukces mojej kursantki to dla mnie ogromna radość.

Chwilę później otworzyłam swój salon BabiLook. Na dzień dzisiejszy razem ze mną tworzą go trzy wspaniałe kobiety, a nasz kierunek to oprawa oka. 

Po prawie 5. latach gabinet cieszy się renomą nie tylko w Olsztynie, ale i całym województwie.

Nigdy nie stanęłam w miejscu.

Odbyłam kilkadziesiąt przeróżnych szkoleń związanych ze stylizacją rzęs, prowadzeniem biznesu, szkoleń czy nawet z zakresu wystąpień publicznych. 

Zdobyłam kilkanaście pucharów na mistrzostwach zarówno w Polsce jak i za granicą. Ta kolekcja cały czas się powiększa.

Napisałam kilka artykułów do gazety branżowej LashMe!

I co?
I wciąż było mi mało…

Dochodzimy do miejsca, w którym czytasz tą historię.

Dochodzimy do mojej platformy e-learningowej, którą stworzyłam, by każda stylistka rzęs mogła się doszkalać bez wychodzenia z domu i za sensowne pieniądze.

Stworzyłam cykl wykładów i doszkoleń online, które mają pomóc stylistkom rzęs w ich rozwoju.
Lashlearning.pl czyli spełnienie moich kolejnych zawodowych marzeń, które było dla mnie ogromnym wyzwaniem.

Dziś uczę również w pierwszym Klubie online dla stylistek rzęs w Polsce ,,Klubie Szalonych Pęset” oraz prowadzę swój kanał na Youtube.

Nauka online okazała się możliwa i skuteczna !

TU TROCHĘ PRYWATY….

Na co dzień mieszkam w Olsztynie. Uwielbiam to miasto za otaczającą go naturę. 

Jestem mamą wspaniałej Polci, która jest moim oczkiem w głowie.

Uwielbiam muzykę, taniec, gry planszowe i snowboard. Marzy mi się kamper i podróżowanie całą rodziną w cudowne miejsca w Polsce i Europie (oczywiście jestem w trakcie próby spełnienia tego marzenia- znasz mnie już przecież:)).

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym co tworzę i robię, koniecznie śledź moje profile w mediach społecznościowych !