POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Cześć,
nazywam się Urszula Pałka

Jak to się stało, że zostałam Ekspertką w dziedzinie stylizacji rzęs?

Gdybyś w 2010 roku, po moim pierwszym szkoleniu powiedziała mi: Ula, ta stylizacja rzęs to będzie Twoja pasja, będziesz Instruktorką rozpoznawalą w całej Polsce, będziesz zdobywać puchary na mistrzostwach, będziesz uczyć online… w życiu bym Ci nie uwierzyła !

Jednak wiem, że życie jest jedną wielką niespodzianką, a jeżeli jesteśmy skoncentrowani na celu- możemy osiągnąć wszystko !

Jak potoczyła się moja historia po pierwszym szkoleniu? Po dwóch latach ,,nielubienia się” z rzęsami- maszyna ruszyła. Postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę. Mnóstwo kolejnych szkoleń, z których wyciągałam wnioski. Mnóstwo wiedzy o tym jak tworzyć piękne stylizacje i jak… uczyć.

Udało się.

Niecały rok później zostałam Instruktorem firmy, która w tamtym czasie była jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Wiedziałam od razu, że chcę aby moje szkolenia były takie jak to, które dało mi kopa do działania. Od tamtej pory, a minęło już prawie 10 lat, przekazuję wiedzę z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Moje szkolenia charakteryzuje ogromna dawka wiedzy teoretycznej oraz praktyka, na której poświęcam kursantowi 100% uwagi. Przekazuję wiedzę w jasny i konkretny sposób, otaczam wsparciem zarówno na jak i po szkoleniu. Nie chcę być tylko nauczycielem. Chcę być również motywatorem, a każdy sukces mojej kursantki to dla mnie ogromna radość.

Nigdy nie stanęłam w miejscu.

Otworzyłam studio urody BabiLook, które od wielu lat cieszy się renomą w Olsztynie jak i całym województwie.

Odbyłam kilkadziesiąt przeróżnych szkoleń związanych ze stylizacją rzęs, prowadzeniem biznesu, szkoleń czy nawet z zakresu wystąpień publicznych. 

Zdobyłam kilkanaście pucharów na mistrzostwach zarówno w Polsce jak i za granicą. Ta kolekcja cały czas się powiększa.

Napisałam kilka artykułów do gazety branżowej LashMe!

I co?
I wciąż było mi mało…

Dochodzimy do miejsca, w którym czytasz tą historię.

Dochodzimy do mojej platformy e-learningowej, którą stworzyłam, by każda stylistka rzęs mogła się doszkalać bez wychodzenia z domu i za sensowne pieniądze.

Stworzyłam cykl wykładów i doszkoleń online, które mają pomóc stylistkom rzęs w ich rozwoju.
Lashlearning.pl czyli spełnienie moich kolejnych zawodowych marzeń, które było dla mnie ogromnym wyzwaniem.

Dziś uczę również w pierwszym Klubie online dla stylistek rzęs w Polsce ,,Klubie Szalonych Pęset” oraz prowadzę swój kanał na Youtube.

Nauka online okazała się możliwa i skuteczna !

Rok 2020 był bardzo trudny. Ucierpiało wiele branż w tym oczywiście branża Beauty. Wiele osób straciło pracę, odbiło się to na ich zdrowiu psychicznym, wiele osób zmuszonych było zmienić swoje życie, wydało oszczędności życia przy przetrwać. Musisz wiedzieć, że ja też chciałam się poddać.

Na szczęście tą złą energię, wraz z moim życiowym partnerem, udało mi się przekształcić w coś zupełnie innego i tak powstała… Fundacja Piękny Start.

Od 2022 roku działamy jako Fundacja, której ważnym celem jest edukacja. Naszym celem jest pomoc w usamodzielnieniu się osobom w trudnej sytuacji życiowej.

Jestem w branży od 13 lat. Wiem, że jest to praca, która daje satysfakcję i niesamowite możliwości jednak start jest trudny- zdobycie kwalifikacji, odbycie porządnych szkoleń jest bardzo kosztowne.

Zaczęliśmy od pojedynczych szkoleń dla osób bezrobotnych oraz dotkniętych wojną na Ukrainie.

W 2023 roku rusza projekt ,,Piękny Start”, który pomoże w płynnym przejściu od startu do mety rozwoju wielu osobom. Projekt ten, dzięki chęci współpracy ze wspaniałymi Instruktorkami z Olsztyna, przygotuje naszych podopiecznych z dziedziny m.in. stylizacji rzęs, brwi, paznokci, wizażu czy masażu twarzy.

Zaczynamy od branży beauty, a czas pokaże gdzie będzie meta.

Już niedługo będziecie mogli obserwować nasze działania na mediach społecznościowych.

 

NA KONIEC TROCHĘ PRYWATY KTO LUBI 🙂

Na co dzień mieszkam w Olsztynie. Uwielbiam to miasto za otaczającą go naturę. 

Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, które są moim oczkiem w głowie i moją siłą napędową.

Uwielbiam muzykę, taniec, gry planszowe i snowboard. Marzy mi się kamper i podróżowanie całą rodziną w cudowne miejsca w Polsce i Europie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym co tworzę i robię, koniecznie śledź moje profile w mediach społecznościowych !